Uretim Faaliyetleri

MISIRLIOGLU Imalat Ltd Sti, faaliyetlerine 120m2 idari, 800m2 imalat, 400m2 montaj alanında son teknoloji makineleri ile devam etmektedir. 

Legend:

  • Sac Şekillendirme
  • Talaşlı İmalat
  • Kaynak&Montaj
  • Özel Amaçlı Makineler
  • Projelendirme

Şirketimiz 1980 yılından beri faaliyet gösterdiği adresinde, metal işleme konusunda çok çeşitli imkanlara sahip imalat atölyesinde, giyotin ve lazer ile sac kesimi, abkant, eksantrik, hidrolik presleri ile sac şekillendirme, işleme merkezi ve torna ile talaşlı imalat, kaynak ve montaj makineleri ile montaj hizmetlerini yetkin personeli ile vermektedir. Her yıl genişletilen makine parkuru, günümüz imalat teknolojilerinin gereklerine uygun hale getirilmiş, kalite/fiyat performansı yüksek, izlenebilirliği mümkün ürünler üretilebilmektedir.

 

NEDEN MISIRLIOĞLU

  • Yetkin personeli ile, isteklerinizi önce anlar, sonra yerine getirir. 
  • Projeden sevkiyata kadar anahtar çözüm ürünler sunar.
  • Kalite/Fiyat performansı yüksektir.
  • Üretilen ürünlerde hammadde haric üretim faaliyetlerinin %96 sı firma bünyesinde yapılarak, takip edilebilir kalite ve uygun maliyet sağlanır.

MISIRLIOĞLU İmalat Ltd Şti bir üretim atölyesi değil, mühendislik firmasıdır. İstenen kaliteyi beklenen maliyetle sağlayabilmek ancak yetkin personel ve çağın gerektirdiği teknoloji ile mümkündür.

Yusuf MISIRLIOĞLU - Genel Müdür

Sac İşleme Makine Parkurumuz

Giyotin Makas 2500mm
Giyotin Makas 1200mm
CNC Abkant Pres 1500mm
NC Abkant Pres 1500mm
CNC Lazer Sac Kesim 1500x3000mm
CNC Lazer Boru-Profil Kesim Ø320x3000mm
Eksantrik Presler 1-100 Ton
Hidrolik Presler 100-225 Ton

Talaşlı İmalat Makine Parkurumuz

500x1000mm 4 eksen CNC Dik İşleme Merkezi
300x400 mm 3 eksen CNC Dik İşleme Merkezi
8"x500 mm C eksenli CNC Torna

Kaynaklı İmalat İmkanları

Manuel, Yarı otomatik, Robotik MIG, TIG, Lazer Kaynak işlemleri

Kalite Kontrol

CMM Mitutoyo Apex 544 5 eksen

Özel Amaçlı Makineler

İmalatta ihtiyaç duyulan makine ve otomasyon işlemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.
düz kaynak dikiş makinesi, dairesel kaynak aparatı, dlik delme makinesi, robotik kaynak uygulamaları bunlardan bazılarıdır.

2019 da

5

ÜLKE

94

FARKLI MÜŞTERİ

>14000

Talaşlı İmalat Parçası

>200 Ton

Sac İşleme

Üretim Tecrübe İster40 yılı aşkın tecrübe ile

MISIRLIOĞLU İmalat Ltd Şti nin imalat geçmişi 70li yıllara dayanır. Küçük bir atölyede el yapımı basküllerle başlayan imalat serüveni, bugün 1400 m2 üretim alanında, son teknoloji CNC makinelerle günün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tasarımdan satış sonrasına kadar tüm üretim aşamaları bünyemizde yetkin mühendis ve operatör kadrosu ile itina ile gerçekleştirilir.

Planlama

Müşteriden alınan isterler ile doğru ürün projelendirilir ve müşteri onayına sunulur. Maliyetlerin indirgenmesi için üretilebilirlik kriterleri ile en doğru tasarımı bulmak büyük önem arz eder.
ÜRETİM

Üretim yetkin personel tarafından son teknoloji makinelerle yapılır. İstenen töleranslarda üretim için ara kontrol aşamaları belirlenir. Hatalı üretimin sevk edilmemesi sağlanır.
Kalite Kontrol

Üretilen ürünler müşteri isterlerine göre belirlenen ölçüm metodları ile kalite kontrol aşamalarından geçer.Ürünler için sevkiyat sonrası müşteri kullanımında gerekli destek sağlanır. Bu destek için, izlenebilirlik üretimin her aşamasında sağlanır.


TOP